Hakkımızda

Alper Elektrik

Faaliyet alanlarına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, sürdürülebilir bir gelişme sağlama amacında olan Alper Elektrik Proje, genç, dinamik yapısı ve sahip olduğu önemli işgücü ile, hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunma gayretindedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek uygulayan ve modern iş yönetimi ve kalite yönetimi prensiplerini ilke edinen Alper Elektrik Proje, çalışmalarını coğrafyasını genişleterek sürdürmektedir.

 

Alper Elektrik Proje, 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, eğitim kurumlan, havalimanları, spor tesisleri, yol inşaatları, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri ve konut inşaatları gibi önemli projelerde yer almış ve yükümlülüklerini yüksek kalitede, başarı ile yerine getirmiştir. Altyapı ve otomasyon bileşenlerinin tüketiciye etkin ve hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir firmadır.

Misyonumuz

“ Güvenilir, kaliteli ve teknolojik gelişmelere öncülük ederek ve yapılacak işe değer katarak yurt içinde ve yurt dışında öncelikli tercih edilen çözüm ortağı bir firma olmak “

Vizyonumuz

Sürdürülebilir gelişme sağlayarak, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

X